logo-ecoinvestment

Rozvíjame

Naše portfólio zahŕňa množstvo aktivít, ktoré neustále rozširujeme.
Primárne sa zameriavame na investície v papierenskom, obalovom priemysle, energetike, nehnuteľnostiach a službách.

Mondi SCP začalo s výstavbou nového papierenského stroja

Slávnostným položením základného kameňa začal najväčší slovenský výrobca celulózy a papiera, Mondi SCP, výstavbu nového papierenského stroja PS19. Projekt s názvom ECO plus zahŕňa prebiehajúcu modernizáciu a expanziu celulózky, ako aj vybudovanie nového papierenského stroja. Po spustení do prevádzky bude stroj vyrábať nový produkt - kartónový papier s bielym povrchom.

— Čítať tlačovú správu

Česko-slovenský holding ECO-INVESTMENT a.s. pripravuje v Slovinsku investíciu, ktorá bude v nasledujúcich mesiacoch jednou z najväčších v krajine

Spoločnosť získala od Agentúry pre životné prostredie Slovinskej republiky všetky potrebné povolenia a pokračuje v prípravách na spustenie nového papierenského stroja v najväčšom slovinskom závode na výrobu hygienických potrieb Paloma v meste Sladki Vrh.

— Čítať tlačovú správu

Tauris začína s predajom výrobkov v ekologických obaloch

Spoločnosť Tauris Cassovia, sieť maloobchodných predajní s mäsom a mäsovými výrobkami, člen skupiny Tauris Group, začína od 1. októbra 2018 vo všetkých svojich prevádzkach postupne zavádzať ekologické obaly, obalové materiály a papierové tašky.

— Čítať tlačovú správu

V Bosne a Hercegovine si slovenské investície do priemyslu mimoriadne vážia

Prezident Republiky Srbskej vyhlásil privatizáciu závodu Celex, ktorý vlastní holding ECO-INVESTMENT a.s., za príklad úspechu.

— Čítať tlačovú správu

Slovinský papierenský závod PALOMA je súčasťou holdingu ECO-INVESTMENT, a.s.

Spoločnosť ECO-INVESTMENT, a.s. koncom roka 2016 úspešne ukončila proces navýšenia základného imania v slovinskej spoločnosti Paloma d.d. v hodnote 18, 2 mil. EUR, čím dosiahla majoritný podiel v spoločnosti. V súlade so slovinskou legislatívou predložil ECO-INVESTMENT v priebehu mesiaca január 2017 povinnú ponuku na odkúpenie zostávajúcich akcií spoločnosti, ktorú úspešne zavŕšil 28. februára 2017 nadobudnutím 99, 7% podielu.

— Čítať tlačovú správu

Papierenský závod v Slavošovciach má 200 rokov

Závod na výrobu papierových obrúskov SHP Slavošovce oslavuje 200. Výročie svojho založenia. V druhej polovici 90tych rokov bola papiereň na pokraji bankrotu a nebyť toho, že ju prevzala spoločnosť SCP Ružomberok a následnej reštrukturalizácie a ozdravného programu na obdobie 2001 - 2004, by v týchto dňoch nebolo čo oslavovať.

— Čítať tlačovú správu