logo-ecoinvestment

ECO – INVESTMET a.s. je partnerom prestížneho HNClubu

 

Každá z konferencií HNClub je výnimočnou príležitosťou na stretávanie sa v uzatvorenej spoločnosti významných ekonomických, hospodárskych a politických osobností. Ambíciou organizátorov je prispieť k informovanosti slovenskej hospodárskej komunity o podmienkach súvisiacich s podnikaním doma i v zahraničí a priniesť kvalitnú diskusiu o dôležitých témach, ktoré hýbu našou spoločnosťou.

„HNClub vytvára jedinečný priestor pre diskusiu predstaviteľov priemyslu, financií, obchodu, vedy a verejného života. Ako zodpovednému zamestnávateľovi s viac ako 5 000 pracovnými miestami v rámci holdingu, nám mimoriadne záleží na formovaní a smerovaní hospodárskej stratégie Slovenska a tiež na kvalite vzťahov v tomto segmente,“ povedal po skončení prvého tohtoročného HNClubu prezident ECO-INVESTMENT a.s. Milan Fiľo.

O spoločnosti ECO-INVESTMENT, a.s.:

ECO-INVESTMENT, a.s. je česko-slovenský priemyselno-investičný holding, ktorý pokrýva dlhodobé investície v rámci celej Európy. Hlavnými oblasťami investícií sú výroba celulózy a papiera, energetika, spracovanie mäsa, reality a telekomunikácie. Od jeho založenia je holding prítomný vo viacerých charitatívnych projektoch v oblasti zdravotníctva, vzdelania, kultúry a športu.