logo-ecoinvestment

Rozvíjame

Naše portfólio zahŕňa množstvo aktivít, ktoré neustále rozširujeme.
Primárne sa zameriavame na investície v papierenskom, obalovom priemysle, energetike, nehnuteľnostiach a službách.

Papier v Harmanci vyrábajú už takmer dvesto rokov

190. výročie založenia Harmaneckých papierní oslávili v Banskej Bystrici veľkolepým predstavením opery Nabucco pod holým nebom.

— Čítať tlačovú správu

Zákazníci žiadajú papier namiesto plastu

Brezniansky závod Harmanec – Kuvert reaguje, ročne vyrobí 350 miliónov kusov papierových tašiek

— Čítať tlačovú správu

Myjavský výrobca ekologických obalov zvyšuje produkciu

Tradičný slovenský výrobca papierových obalov ECO-BAGS Myjava zvyšuje produkciu papierových obalov určených najmä na potravinárske výrobky. Nová linka, ktorú v týchto dňoch spustili do výroby, bude pre závod znamenať zvýšenie produkcie na takmer miliardu kusov papierových obalov ročne a medziročný nárast zamestnanosti do roku 2020 o 9%.

— Čítať tlačovú správu

Mondi SCP začalo s výstavbou nového papierenského stroja

Slávnostným položením základného kameňa začal najväčší slovenský výrobca celulózy a papiera, Mondi SCP, výstavbu nového papierenského stroja PS19. Projekt s názvom ECO plus zahŕňa prebiehajúcu modernizáciu a expanziu celulózky, ako aj vybudovanie nového papierenského stroja. Po spustení do prevádzky bude stroj vyrábať nový produkt - kartónový papier s bielym povrchom.

— Čítať tlačovú správu

Česko-slovenský holding ECO-INVESTMENT a.s. pripravuje v Slovinsku investíciu, ktorá bude v nasledujúcich mesiacoch jednou z najväčších v krajine

Spoločnosť získala od Agentúry pre životné prostredie Slovinskej republiky všetky potrebné povolenia a pokračuje v prípravách na spustenie nového papierenského stroja v najväčšom slovinskom závode na výrobu hygienických potrieb Paloma v meste Sladki Vrh.

— Čítať tlačovú správu

Tauris začína s predajom výrobkov v ekologických obaloch

Spoločnosť Tauris Cassovia, sieť maloobchodných predajní s mäsom a mäsovými výrobkami, člen skupiny Tauris Group, začína od 1. októbra 2018 vo všetkých svojich prevádzkach postupne zavádzať ekologické obaly, obalové materiály a papierové tašky.

— Čítať tlačovú správu